EUR

Základné reklamné perá

Filter  
Kategória  
Colores  
Eco  
Marca  
  1. Alexluca 2
  2. XD Collection 6
Envio  
Spomedzi všetkých našich personalizovaných pier máme v Garrampe rôzne modely základných reklamných pier , perfektný a užitočný darček, ktorým dáte vedieť vašej spoločnosti. V rôznych farbách, veľkostiach a modeloch; prispôsobte si jedno z našich reklamných pier svojim logom a využite jeho dostupnú cenu na vytvorenie dokonalého detailu pre veľtrhy alebo podujatia.  Nájdite perá vyrobené okrem iného z plastu, kovu, dreva, prírodného korku alebo pšeničnej trstiny. Hľadáte klasické perá na celý život? Neváhajte a nájdite si svoj písací doplnok medzi našimi základnými reklamnými perami.

Základné a klasické perá s vaším logom


Od spoločnosti Garrampa to máme jasné: ideálny spôsob, ako dostať svoje podnikanie kamkoľvek na planétu, je použiť jedno z našich základných reklamných pier.  Vyberte si model, ktorý vás najviac presvedčí, pretože tento klasický darček je mimoriadne užitočný a vždy úspešný. Napríklad: ak máte vlastnú firmu, v Garrampe máme rôzne personalizované perá pre firmy, aby tieto mohli dať svojim klientom, dodávateľom alebo zamestnancom; a zároveň propagovať svoju vlastnú značku. Na čo čakáte na prispôsobenie jedného z našich základných reklamných pier?  Získajte jedno z našich pier s potlačou loga a využite sieťotlač. Perfektný spôsob, ako propagovať a dať o sebe vedieť. perá s logom sú tiež ideálne pre všetky druhy podujatí : od konferencie až po majstrovské kurzy; prejsť rozhovorom. Pero je vždy vítané, a to najmä v situáciách tohto druhu, kde môžete účastníkom uľahčiť písanie poznámok a zároveň propagovať svoju značku.

Klasické a základné perá s potlačou


Prečo si kúpiť niektorý zo základných modelov reklamných pier Garrampa? Veľmi jednoduché: okrem toho, že ich máte v rôznych farbách (od klasických ako modrá, čierna alebo červená, cez žltú, zelenú, ružovú, oranžovú či fialovú) a materiáloch (recyklovateľné, z plastu, kovu atď.); perá sú detailom za dobrú cenu a ľahko sa prispôsobujú. Váš štýl sa môže prejaviť v tomto veľmi praktickom nástroji. Urobte z neho symbol vašej spoločnosti. Vyberte si ten, ktorý sa vám najviac hodí a vytvorte dokonalý darček. Vaši klienti využijú Vaše reklamné perá a zoberú si ich všade, na druhej strane naše reklamné perá fungujú aj na iných pracoviskách ako sú akadémie. Viete si predstaviť svojich študentov s jedným z našich personalizovaných reklamných pier?  Objavte ponuku v personalizovaných perách, ktoré máme na Garrampe.

Často kladené otázky o Základné perá

Aké sú výhody darovania základných personalizovaných pier ako darčeka?

Nikdy nás to neunaví: hoci žijeme v digitálnom veku, kde vládne klávesnica, perá nikdy nevyjdú z módy. Boli, sú a vždy budú efektívnym nástrojom reklamných podujatí či aktivít. Preto, ak hľadáte perfektný reklamný darček na veľtrh, chcete ozvať novému biznisu alebo chcete pobaviť svojich verných zákazníkov či zamestnancov;  personalizované základné perá sú to pravé. Kto nie je nadšený personalizovanými základnými perami s menami? A sú dokonalým detailom: naše základné reklamné perá sú veľmi lacné, ale zachovávajú kvalitu produktu a sú skutočne užitočným predmetom pre každú spoločnosť, subjekt alebo združenie. Podpisovanie dokumentov, robenie poznámok na stretnutiach, účtovníctvo... perá v kancelárii je praktické, pričom je to reklamné médium s dlhou životnosťou. Propagačné pero je bestseller Zavedené v priemysel komerčných zariadení. Objavte náš výber vstupných vysokokvalitných reklamných pier za viac než rozumnú cenu.

Aké sú možné techniky personalizácie základných reklamných pier?

Na personalizáciu našich základných reklamných pier používame rôzne techniky tlače. Všetko bude závisieť od materiálu, z ktorého je dané pero vyrobené. Takto vám poradíme: či sa rozhodnete kúpiť plast perá, kovové alebo niektoré z našej ekologickej rady;  vedieme vás k správnemu typu tlače. Niektoré príklady našich techník na prispôsobenie našich základných reklamných pier sú: laserové gravírovanie, digitálna tlač, sieťotlač alebo tampónová tlač. Ak máte nejaké otázky, návrhy alebo komentáre, neváhajte kontaktovať. Náš špecializovaný tím odpovie na všetky vaše otázky.

Z akých modelov základných reklamných pier si môžete vybrať?

V spoločnosti Garrampa sme známi tým, že máme širokú škálu základných reklamných pier. Máme ich vo všetkých farbách pantone, s tlakom alebo otočným mechanizmom, v darčekovej krabičke, v rôznych materiáloch, ako je kov, plast alebo drevo; ako aj recyklovateľné materiály.Na druhej strane medzi našimi perami na obchodné darčeky vynikajú perá určené pre dotykové obrazovky alebo perá s laserovým ukazovátkom, ideálne na prezentácie a stretnutia so šéfom či kolegami. Personalizované perá v tejto sekcii sú výsledkom starostlivého výberu kvalitného písania a materiálov. Vieme, že ak sa s perom dobre nepíše alebo jeho obsluha obťažuje používateľa, nebude sa používať. Z tohto dôvodu v Garrampe berieme našu prácu vážne a snažíme sa navrhovať perá s dvojitou povinnosťou: po prvé, ich hladké a pohodlné písanie a po druhé, oslnivá estetika. Viete, prečo si perá objednať? na našom webe?

Ako môžem postupovať pri kúpe personalizovaných guľôčkových pier?

Neviete, ako získať jedno z našich základných reklamných pier? Nebojte sa, všetko vám prezradíme mihnutím oka. Nákup vašich lacných personalizovaných pier je veľmi jednoduchý. Budete potrebovať iba niekoľko kliknutí a voila! Najprv si budete musieť vybrať modely pera, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám.  Vyberte farbu, typ, materiál, polohu tlače, ako aj množstvo. Potom nahrajte súbor a prispôsobte si základné reklamné pero. Po tomto kroku budete musieť počkať na ukážkový virtuálny vytvorený naším grafickým tímom. Skontrolujte, či náš návrh zodpovedá vašej predstave. Až keď budete skutočne spokojní, začneme s výrobou vašich reklamných pier. Bolo ti to jasné? Pokračujte v objednávke!