EUR

Vlastné slúchadlá a reklamné prilby

Filter  
Kategória  
Colores  
Eco  
Marca  
  1. Antonio Miro 3
  2. Ekston 3
  3. XD Collection 28
  4. XD Design 1
  5. XD Xclusive 2
  6. Swiss Peak 5
Envio  
Naše personalizované slúchadlá a reklamné slúchadlá sú najlepším spôsobom, ako počúvať hudbu. Máme celý rad prispôsobených slúchadiel a slúchadiel, ktoré môžete dať svojim zákazníkom: Ideálny darček, pretože každý má rád, keď je obklopený hudbou. Objavte v Garrampe naše lacné personalizované slúchadlá: skladacie slúchadlá, s puzdrom a taškou, s mikrofónom, s nabíjateľnou batériou, s mikrofónom, na zavesenie a zasúvanie. Podobne máme rôzne modely prispôsobených Bluetooth slúchadiel , ktoré sú ideálne na športovanie: hovoríme o našej športovej čelenke alebo športovej čiapke s pripojením Bluetooth. Spomedzi našich reklamných slúchadiel stojí za to vyzdvihnúť celý ekologický rad : reklamné slúchadlá vyrobené z pšeničnej trstiny alebo bambusu. Využite túto príležitosť už teraz a získajte bezdrôtové slúchadlá a prilby od Garrampa , ideálne na chodenie do posilňovne, na prechádzky po ulici, počúvanie hudby v autobuse alebo do práce.  Prispôsobte si svoje hudobné slúchadlá a slúchadlá s pomocou Garrampa.

Bluetooth slúchadlá s reklamou na rozdávanie


Hľadáte lacný darček, s ktorým určite uspejete? Vlastné slúchadlá a reklamné prilby Garrampa sú pre vás!  Slúchadlá sú ideálnym darčekom pre zákazníkov, dodávateľov, partnerov a potenciálnych zákazníkov. Takto sú zvyčajne prítomné na veľtrhoch a podujatiach. Predstavte si svoj stojan so slúchadlami, ktoré môžete darovať a ktorými prekvapíte všetky druhy ľudí. A úsmev stojí málo: naše bluetooth slúchadlá s reklamou na rozdávanie sú za vysoko konkurenčné ceny. Život s hudbou je oveľa lepší a my v Garrampe to dobre vieme: objednajte si veľkoobchodné slúchadlá na mieru a prekvapte ich. Využite túto príležitosť a ak máte nejaké otázky alebo návrhy, dajte nám vedieť! Od tímu Garrampa odpovieme s radosťou.

Bezdrôtové slúchadlá prispôsobené vašim logom


Chcete zlepšiť firemný imidž svojej spoločnosti? Darujte personalizované bezdrôtové slúchadlá s vašim logom alebo personalizované bezdrôtové slúchadlá z online obchodu Garrampa! Ide o to, že kúpa vlastných prilieb a slúchadiel na Garrampe je veľmi jednoduchá: vyberte si model, ktorý sa vám páči najviac, potom farbu; ako aj množstvo. Et voilà! Prispôsobte si svojim dizajnom svoje personalizované slúchadlá a reklamné prilby podľa svojho dizajnu a tiež stelesnite firemné farby vášho podnikania.  Vstúpte už teraz do internetového obchodu Garrampa a pozrite sa na slúchadlá so silikónovými výstuhami, s miniaplikáciami na kábli na ovládanie zmeny skladieb a hlasitosti hudby; ako aj prilby s výkonnými reproduktormi. Nezabudnite ani na našu sadu skladaných slúchadiel a zozbieraných v rôznych formách balenia.

Často kladené otázky o Slúchadlá

Kedy dávať reklamné slúchadlá a náhlavné súpravy?

Slúchadlá sú typom reklamného darčeka, ktorý určite nezostane nevyužitý doma v zásuvke. A je to pre deti aj dospelých: personalizované prilby a slúchadlá sú praktické na všetky druhy príležitostí. Od počúvania hudby alebo rádia; dokonca aj film alebo televízny seriál. A to všetko z vášho mobilu alebo tabletu! Nezabudnite, personalizované herné náhlavné súpravy; skvelé na hranie s počítačom alebo hernou konzolou. Áno, personalizované reklamné slúchadlá a slúchadlá sú užitočným, praktickým a efektívnym darčekom a naše personalizované reklamné slúchadlá s vaším logom sú perfektným darčekom pre vašich zákazníkov. Pre reklamný darček sú reklamácie pre potenciálnych zákazníkov alebo vytvorenie odkazu s nimi.  Vlastné slúchadlá sú perfektné reklamné predmety.  Maximálna kvalita za veľmi nízke ceny! V spoločnosti Garrampa prevláda kvalita nad všetkým ostatným.  Náš zákaznícky servis vám pomôže vybrať a vytvoriť najlepší model vlastných slúchadiel alebo slúchadiel na mieru.

Aké modely personalizovaných slúchadiel a reklamných prilieb nájdete v online katalógu Garrampa?

V našej kolekcii nájdete širokú škálu dostupných modelov reklamných prilieb a slúchadiel v rôznych farbách. Prispôsobia sa vášmu rozpočtu a vkusu! Máme vlastné káblové slúchadlá, bezdrôtové bluetooth slúchadlá s logom; ako aj na šport a propagáciu.  V Garrampe máme tiež personalizované slúchadlá s klasickými a extravagantnými tvarmi, skladacie alebo s puzdrom.

Ako si môžem prispôsobiť reklamné slúchadlá a prilby?

Rovnako ako vo zvyšku reklamných produktov spoločnosti Garrampa, všetko bude závisieť od typu náhlavnej súpravy alebo modelu prilby. Napríklad, ak chcete personalizovať škatuľku, ktorá je súčasťou slúchadiel, použijeme techniku ​​tapónovej tlače alebo digitálneho štítku pomocou digitálnej tlače. Naše reklamné bluetooth slúchadlá je možné personalizovať v tom istom slúchadle.  Aj keď, samozrejme, oblasť tlače nebude príliš veľká. Preto sa odporúčajú malé logá, aby ich zobrazovali vertikálne. Možný je aj krátky slogan. Podobne v internetovom obchode Garrampa personalizujeme vaše bezdrôtové alebo káblové slúchadlá z vonkajšej strany tampónovou potlačou alebo živicovou potlačou. 

Môžem kúpiť propagačné slúchadlá bluetooth pre jednotlivca?

Samozrejme, že je! Mnoho jednotlivcov sa z rôznych dôvodov rozhoduje pre nákup personalizovaných bezdrôtových slúchadiel s obrázkom alebo písmenami alebo jednoducho bez potlače.  Od spoločnosti Garrampa vám ponúkame rovnako kvalitné služby a predovšetkým za rovnaké ceny, ktoré sa líšia len v závislosti od množstva, ktoré požadujete, a techniky tlače, ktorú si zvolíte.