EUR

Príslušenstvo pre mobily a tablety

Filter  
Kategória  
Colores  
Eco  
Marca  
  1. XD Collection 13
  2. XD Xclusive 1
  3. Swiss Peak 1
Envio  
Žijeme v digitálnom veku, nikdy nás to neunaví. Z tohto dôvodu vám v Garrampe ponúkame všetko toto príslušenstvo pre mobily a tablety, ktoré je super praktické na kombináciu s vaším smartfónom alebo tabletom. Objavte všetky naše zvedavé doplnky pre mobilné telefóny a tablety, nenechajú vás ľahostajnými! Napríklad celý náš sortiment podpory pre mobilné telefóny a tablety je pohodlný a užitočný a je vhodný na všetky druhy príležitostí: do auta, na kúpalisko alebo do kancelárie a dokonca máme aj antibakteriálnu modelové a ekologické, vyrobené z bambusového vlákna. A za neuveriteľné ceny! V Garrampe máte svoju personalizovanú mobilnú podporu za menej ako 10 centov za jednotku.  Najlepšie príslušenstvo pre mobily a tablety na vás čaká: športové náramky, kryty, dotykové tašky, prispôsobiteľná sada šošoviek, sterilizačné puzdrá, fotoaparáty, klávesnice, dotykové rukavice, krúžky na kľúče, držiaky na mobil , súpravy na čistenie obrazovky, dátové bloky USB, prívesky na kľúče, statívy, selfie tyče, fotoaparáty ... zoznam je nekonečný. Rovnako tak máme celý rad personalizovaných ukazovateľov vo forme kľúčenky, ceruzky alebo pera. Objavte toto a ešte viac v tejto kategórii Garrampa!

Gadgety pre mobil a tablet na rozdávanie


V tejto kategórii Garrampa budete môcť získať príslušenstvo pre prispôsobený smartfón alebo tablet , ako sú naše ukazovátka na obrazovku alebo prispôsobené puzdrá na mobilné telefóny. V prípade puzdier na mobilné telefóny a tablety Vynikajú svojou odolnosťou a funkčnosťou. To znamená, že sú nárazuvzdorné. A medzi každodennou zaneprázdnenosťou (a ešte viac, ak cestujete verejnou dopravou) je bezpečné uchovávanie pracovného nástroja nevyhnutné.  Na Garrampe najlepšie príslušenstvo pre mobil alebo tablet, pretože sú vyrobené z odolných a vodeodolných látok, ako je neoprén. Dážď s vaším tabletom nič neurobí!  Naše príslušenstvo pre mobilné telefóny a tablety nesmie chýbať na Vašej akcii Navyše sa skvele darí hneď v prvý deň kurzu v študijnom centre, akým je univerzita. Ide však o to, že gadgety pre mobilné telefóny a tablety na rozdávanie od Garrampy sú ideálne na každú príležitosť: veľtrhy, kongresy, dôležité stretnutia... Vzostup technológií je realitou, preto lacné mobilné príslušenstvo od Garrampy je darček, ktorý ste tak veľmi hľadali. Prekvapte svojou značkou ruka v ruke – napríklad – s naším príslušenstvom, ktoré udrží mobil originálny a zároveň funkčný. Prispôsobte si príslušenstvo pre mobily a tablety pomocou moderného laserového gravírovania a obdarujte zákazníkov a zamestnancov.

Reklamné mobilné gadgety


Chcete darovať príslušenstvo k originálnym mobilným telefónom, ale aj k tabletom? Chcete zlepšiť svoj firemný imidž? Nie ste si istí, čo dať svojim zákazníkom? Tieto reklamné mobilné gadgety sú odpoveďou na všetky vaše otázky! V Garrampa sme váš obchod s mobilným príslušenstvom v Španielsku, Európe a kdekoľvek na svete. Tieto gadgety môžete získať online, originálny a lacný darček ktoré vám pomôžu zmeniť sa. Prekvapte svoju spoločnosť: prispôsobte si príslušenstvo pre reklamné mobilné telefóny a tablety svojim logom alebo sloganom. Aby zákazník identifikoval vašu spoločnosť s kvalitou a modernosťou. A práve naše príslušenstvo na zavesenie mobilu alebo držanie tabletu je senzačné. Pozrite si všetky naše modely v internetovom obchode Garrampa.