EUR

Lacné reklamné rámiky na fotografie

Filter  
Kategória  
Colores  
Eco  
Envio  
0
Nastaviť zostupný smer

9 položiek

Nastaviť zostupný smer

9 položiek

Fotografie, okrem toho, že sú dekoratívnym predmetom, sú suveníry. Aký lepší spôsob ako použiť tieto lacné reklamné fotorámiky, sú naozaj skvelé a máte ich k dispozícii v rôznych modeloch! Na domácej poličke, v kancelárii alebo ako dekorácia v predsieni vašej konzultácie bude vaša značka viditeľná a v akomkoľvek kúsku!  A keďže v Garrampe sme odborníkmi na reklamné rámy na fotografie, máme pre vás rôzne príklady. Toto je prípad ekologických fotorámikov vyrobených z bambusového dreva alebo prírodného korku a do toho! zelená do najmenšieho detailu! Okrem toho máme prispôsobené fotorámiky so zábavnými tvarmi, ktoré sú ideálne ako prispôsobené fotorámiky pre bábätká. Vstúpte do tejto online kategórie Garrampa a prezrite si všetky farby pre váš prispôsobený fotorámik: žltá, biela, červená, modrá, čierna, sivá ... celá dúha, ktorá bude sprevádzať vaše obľúbené zábery!

Fotorámčeky a fotorámiky s vytlačeným logom


Viete však, ako prispôsobiť lacné reklamné fotorámiky Garrampa? Práve teraz vám to prezradíme! V prvom rade by ste mali vedieť, že v závislosti od typu materiálu použitého pri výrobe použijeme jednu alebo druhú techniku ​​prispôsobenia: digitálny štítok, laserové gravírovanie, razenie (v niektorých až 4 farbách) alebo digitálne gravírovanie. Takže už viete, dajte napríklad personalizovaný drevený fotorámik ako svadobný detail. Máme tiež prispôsobené fotorámiky na krst alebo sväté prijímanie. V oboch prípadoch môžete vytvoriť personalizovaný detail s obrázkom páru alebo hlavného chlapca alebo dievčaťa. Pekný suvenír na ozdobu domova. Povedzte nám, ktorý model sa vám páči najviac, a my sa postaráme o zvyšok! Naše lacné reklamné fotorámiky sú ideálne na súkromné ​​oslavy aj firemné darčeky.  Nech sa logo vašej značky odrazí vo vašom prispôsobenom fotorámiku!

Fotorámčeky sú skvelým firemným darčekom


Chcete dobré podnikateľské prostredie? Chcete dať svojim zamestnancom trochu detailov a podporiť budovanie tímu vo vašej spoločnosti? No, ak si chcete zapamätať jeden z tých skvelých momentov ako tím, určite si pozrite tieto prispôsobené fotorámiky, sú skvelé ako firemný darček! Darujte všetkým pracovníkom jeden z našich lacných reklamných fotorámikov a že táto príjemná spomienka je vždy viditeľná a zapamätateľná. Máme všetky druhy lacných fotorámikov na mieru, vyrobené z dreva, korku, laminovanej lepenky alebo hliníka. Umiestnite im všetkým svoje firemné logo alebo frázu náklonnosti! Cítiť sa súčasťou tímu je skvelá motivácia a vidieť to každý deň vo svojom reklamnom fotorámiku ešte lepšie. Zlepšite produktivitu svojej spoločnosti ruka v ruke s týmto všetkým výberom reklamných fotorámikov.