EUR

Lacné reklamné dotykové ukazovacie perá

Filter  
Kategória  
 1. Písanie 675
 2. Vlastné perá 453
 1. Základné perá 195
 2. Dotykové ukazovacie perá 79
 3. Gélové perá 4
 4. Multifunkčné perá 16
 5. Originálne perá 35
 6. Rollerové perá 42
 7. Laserové perá 2
 8. Luxusné perá 47
 9. Antibakteriálne perá 0
Colores  
Eco  
Marca  
 1. Antonio Miro 2
Envio  
Technológia tu zostane, je to realita. Preto naše prispôsobené perá s dotykovým ukazovateľom sú to, čo ste hľadali. Vychutnajte si dualitu písania na papier a robte to na tablete alebo na mobile s rovnakým písacím príslušenstvom. Pero s dotykovým ukazovateľom je možno jedným z najpraktickejších predmetov. najpohodlnejším a najhygienickejším spôsobom kontrolujte poštu na svojom zariadení a zároveň si píšte fyzické poznámky do svojho programu. Dotykové perá Garrampa sú pre vás: antibakteriálne, s puzdrom, v rôznych farbách, kovové alebo aj s ladiacim USB.  Tu nájdete svoj model medzi všetkými našimi lacnými reklamnými perami s dotykovým ukazovateľom.

Dotykové perá s vytlačeným logom


Perá s hmatovým ukazovátkom sú nevyhnutným artiklom na kongresoch, veľtrhoch a samozrejme v kancelárii. Tento typ pera s hmatovou gumou sa stal veľmi žiadaným nástrojom ako medzi pracovníkmi, tak aj medzi bežnými Používatelia, ktorí surfujú na internete a momentálne potrebujú urobiť anotáciu. Preto vám od Garrampy ukážeme všetky naše lacné reklamné dotykové perá. Optimálny spôsob, ako dať dva produkty do jedného , vďaka čomu vaši zákazníci premenia túto položku s vaším logom na každodennú nevyhnutnosť. Zistite, ako zlúčiť digitál s jedným z našich prispôsobených pier, prostredníctvom našej širokej ponuky dotykových pier pre tablety. Najlepší spôsob, ako uľahčiť presnú prácu na našich dotykových obrazovkách.

Reklamné perá na tablety


V prvom rade si treba uvedomiť, žeperá s dotykovým ukazovateľom nepoškriabu obrazovku elektronických zariadení; Práve naopak, tieto typy pier ho počas používania chránia. Stávajú sa takjedným z najlepších možných darčekov pre priateľov a iných známych. Ak ste napríklad uvažovali o zadaní objednávky na lacné reklamné dotykové perá na reklamné účely, dostali ste skvelý nápad. Tieto perá budú prezentovať vaše logo a váš kontakt pomocou techniky sieťotlače. Na čo čakáte, kým sa vám ozveme? Nájdite si svoje kovové, kartónové alebo plastové pero.  V spoločnosti Garrampa si môžete vybrať materiál, ktorý najlepšie zodpovedá imidžu vašej značky. Darujte teraz najuniverzálnejšie pero na trhu, s ktorým určite uspejete.

Často kladené otázky o Dotykové ukazovacie perá

Prečo darovať personalizované perá s dotykovou obrazovkou ako darček?

Prispôsobené dotykové perá sú špeciálne reklamné perá , ktoré majú na hlave alebo špičke gumenú podložku nazývanú „dotykový ukazovateľ“. Tento gumený dotyk umožňuje interakciu s dotykovými obrazovkami tabletov, počítačov a smartfónov. Vlastné perá s dotykovou obrazovkou majú preto dvojitú funkčnosť. Veríme, že sa nemýlime, ak povieme, že tieto perá sú určené pre všetky typy ľudí. A je to tak, že každý má, bez toho, aby sme zašli ďalej, smartfón. Preto je spojenie klasického pera na písanie s užitočnosťou dotykového bodu pre elektronické zariadenia nepochybne víťaznou kombináciou. Nakoniec treba poznamenať, že keďže ide o inovatívne a technologické reklamné perá ; Naše lacné reklamné dotykové ukazovacie perá všetci vysoko oceňujú a majú väčší vplyv, keď sú doručené zákazníkom. Tieto perá, ako obchodný darček, sú najlepšie.

Z akých materiálov je vyrobené personalizované dotykové pero?

Najdôležitejšou vlastnosťou týchto reklamných pier je ich dotykový panel : časť, ktorú možno prispôsobiť akémukoľvek typu pera. Ak si pozriete náš katalóg, uvidíte, že v tejto kategórii máte perá z hliníka, plastu, recyklovanej lepenky, kraftového papiera a dokonca aj z bambusu. Týmto spôsobom môžete ceruzka na obrazovku bez toho, aby ste sa museli vzdať materiálu, ktorý vás najviac zaujíma. Reklamné pero na personalizáciu s vaším logom, ktoré vám pomôže čo najlepším spôsobom opísať propagačné posolstvo, ktoré chcete odovzdať svojmu publiku. V skutočnosti, ak sa vaša spoločnosť zaviazala k trvalej udržateľnosti, ponúkame vám Ekologické komerčné perá . Tiež, ak hľadáte elegantný obrázok; naše štýlové a sofistikované vysoko kvalitné perá na mieru sú pre vás. Aj keď máme aj širokú škálu jednoduchých a lacných reklamných pier.

Kedy je lepšie dať dotykovým perám propagačný nádych?

Perá s logom a dotykovým ukazovateľom sú trendom. Tieto typy prispôsobených pier umožňujú agilnú interakciu so zariadeniami s dotykovou obrazovkou, pričom sú stále obľúbeným firemným darčekom, ktorý sa prispôsobí rôznym typom situácií.  Tento typ reklamného darčeka je ideálny na rozdávanie na podujatiach všetkých druhov: zjazdy, kongresy, besedy, dni otvorených dverí na školách a univerzitách... Tiež, ak pridáte niektorý z naše prispôsobené notebooky , kombinácia je dokonalá. Účastníci týchto podujatí si budú môcť robiť poznámky bez toho, aby si museli niečo priniesť z domu. Rovnako, ako sme už spomenuli, naše perá s logom spoločnosti sú nevyhnutné v každej kancelárii. Nielen ako darček pre zákazníkov, ale aj samotní zamestnanci budú môcť tieto perá s logom využívať pri svojich každodenných činnostiach.

Ako prispôsobiť perá s dotykovou obrazovkou?

Na prispôsobenie vašich komerčných pier v Garrampe máte k dispozícii 3 rôzne techniky tlače (práve vám ich vysvetlíme). Predtým však treba vziať do úvahy, že nie všetky techniky tlače sú dostupné pre všetky modely, pretože závisia od fyzikálnych vlastností pera.V prvom rade nájdeme sieťotlač . Sieťotlačové perá sú tlačené pomocou tejto klasickej a lacnej tlačovej techniky, ktorá sa používa na personalizáciu množstva reklamných predmetov. Sieťotlač umožňuje zapustenie loga pozdĺž tela reklamného pera podľa vlastného výberu, môžete pridať až 4 priame farby! Na druhej strane variantom sieťotlače je kruhová sieťotlač , ktorá umožňuje 360º čiernobiela tlač na ovinutie okolo tela pera. Táto technika je veľmi užitočná pre logá, ktoré by boli sotva viditeľné, keby boli prispôsobené na vertikálnu tlač. Nakoniec pri modeloch do dreva a hliníka je tu možnosť laserového gravírovania. Najnovšia technológia, ktorá ponúka elegantnejšiu a odolnejšiu profesionálnu povrchovú úpravu.