EUR

Lacné technické mikiny na mieru

Lacné technické mikiny na mieru ponúkajú maximálny komfort a umožňujú vykonávať všetky pohyby pri športovej aktivite s týmto typom športových mikín na mieru.  Nájdite v tejto sekcii svoju technickú mikinu pre mužov alebo ženy a máme aj unisex modely. Športujte v zime s pomocou Garrampa. Naše technické mikiny sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, a preto sú ideálne pre outdoorové športy.  Vyberte si svoju technickú vetrovú mikinu alebo naše modely lacných personalizovaných technických mikín s kapucňou a šnúrkou. Tá poslúži na prispôsobenie kapucne vašej hlave. Ak chcete mať ruky v teple, odporúčame mikinu s klokaním vreckom alebo technické bežecké mikiny s elastickými rukávmi, aby ste sa vyhli chladu.  Vyberte si komfort, ktorý ponúkajú prispôsobiteľné technické mikiny Garrampa aj v detských modeloch.

Športové mikiny pre mužov, ženy a deti


Pre športové kluby, telocvične, športové haly, tímy ... naše športové mikiny pre mužov, ženy a deti sú ideálne. Vždy noste farby svojho tímu na ihrisku aj mimo neho a zostaňte v teple a pohodlí v chladnejších mesiacoch.Naša ponuka technických mikín pre ženy, mužov a deti vám umožňuje dodať logu tímu jednotnosť, pre to je ideálne na tréningy alebo po zápasoch.  Nechajte celý váš tím nosiť rovnakú personalizovanú športovú mikinu s vaším erbom , sponzormi a menami hráčov.Na druhej strane ponúkame naše lacné personalizované technické mikiny na iné typy športových podujatí. Napríklad: je to senzačný darček na letný tábor. A mikiny, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v horách, budú vašim najpohodlnejším a najpraktickejším oblečením na kempovanie. V Garrampe vám chceme ponúknuť len to najlepšie. Lacné personalizované technické mikiny, ktoré navyše za neuveriteľné ceny , vynikajú aj svojou kvalitou. Z tohto dôvodu ich vyrábame z polyesteru alebo bavlny; všetko bude závisieť od typu technickej mikiny na mieru.

Športové mikiny z priedušného materiálu


Ak máte radi šport a ste súčasťou klubu alebo tímu, odporúčame vám použiť naše športové mikiny s priedušným materiálom: najlepšie lacné personalizované technické mikiny. Je to ten správny odev pre väčšinu športovcov náročné.  Odvod potu tohto typu pánskych a dámskych mikín poskytuje maximálny komfort. Obmedzíte pot a udržíte stálu telesnú teplotu, čo vás ochráni pred prechladnutím. Ideálne pre akýkoľvek druh športu , naše technické mikiny si žiadajú bežci, futbalisti či horolezci; okrem iného. Vyberte si mikinu s kapucňou alebo bez nej, vo formáte bundy alebo s vreckami. Objavte online katalóg Garrampa a nájdite svoju technickú mikinu medzi všetkými našimi lacnými športovými mikinami.