EUR

Tričká s krátkym rukávom na mieru

Filter  
Kategória  
 1. Odevy a textil 1844
 2. Košele na mieru 414
 1. Tričká s krátkym rukávom 261
 2. Košele s dlhým rukávom 39
 3. Tielka 39
 4. Technické tričká 77
Genero  
Colores  
Eco  
Marca  
 1. B&C 26
 2. Fruit of the Loom 17
 3. Gildan 15
 4. Keya 18
 5. ROLY 28
 6. Russell 4
 7. Stanley Stella 52
 8. Premier 2
 9. Kariban 41
 10. Sol's 20
Envio  
Talla  
1-2
3-4
5-6
7-8
9-10
11-12
13-14
15-16
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
5XL
Bebe
0
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-36 z 261

Stránka
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-36 z 261

Stránka
Prispôsobené tričká s krátkym rukávom sú tým darčekom, ktorý zvíťazí, nech ste kdekoľvek. Priamy spôsob, ako propagovať vašu firmu alebo spoločnosť širokému publiku. V Garrampe vieme, že sú tým najlepším spôsobom, ako prekvapiť klientov alebo vašich zamestnancov. Na obchodné akcie, firemné výlety, ako je vianočný obed alebo teambuildingové aktivity: darovanie personalizovaných tričiek s krátkym rukávom klientom alebo zamestnancom je vždy skvelý nápad. Z tohto dôvodu máme v Garrampe všetky druhy modelov v rôznych farbách a tvaroch.  Okrúhly výstrih, V alebo V, originálne dámske a pánske tričká; nezabudnime ani na náš sortiment krátkych tričiek pre dievčatá alebo chlapcov. Posledný typ vlastných tričiek s krátkym rukávom je ideálny pre tábory, narodeninové oslavy alebo školy. Vyberte si štýl a farbu svojho prispôsobiteľného trička. Nezabudnite, že máte rôzne možnosti pre veľkosti a rukávy, ako aj odtiene.  Nájdite svoje prispôsobené tričko s krátkym rukávom v online katalógu spoločnosti Garrampa.

Tričká s krátkym rukávom pre mužov a ženy


Máme tričká s krátkym rukávom pre mužov a ženy.  Reklamácia alebo reklamný darček, ideálny na zdieľanie s vašimi klientmi, dodávateľmi alebo zamestnancami. V skutočnosti môžu byť súčasťou samotnej pracovnej uniformy alebo si môžu rezervovať vaše prispôsobené košele s krátkym rukávom na špeciálne príležitosti. Vy rozhodnete!Od Garrampa vám ponúkame veľké množstvo modelov personalizovaných tričiek s krátkym rukávom, aby ste si mohli vybrať to, ktoré vám najviac vyhovuje.  Vytvorte originálny dizajn alebo stelesnite svoj slogan či logo , ktoré určite oblečie viac ako jednu osobu. A práve naše reklamné tričká s krátkym rukávom sú ideálne na zdieľanie s priateľmi : na svadbách, rozlúčkach so slobodou, kluboch, výletoch ... pri každej príležitosti je dobré si košeľu prispôsobiť! Navyše pre športové centrum, akadémiu či klub je to aj skvelý reklamný nápad medzi jeho členmi.

Bavlnené tričká s krátkym rukávom


Bavlna je veľmi príjemné a mäkké prírodné vlákno. Navyše je to priedušná, odolná látka, vhodná do práčky a lacná. Z tohto dôvodu v Garrampa tejto surovine dôverujeme: pretože má mnoho výhod. V skutočnosti naše personalizované bavlnené tričká s krátkym rukávom sú tým najužitočnejším spôsobom, ako zachytiť váš slogan alebo logo spoločnosti. Preto je to zdroj široko používaný na sponzorovanie všetkých druhov podujatí: veľtrhy, kongresy, koncerty, oslavy, športové preteky... Vaše personalizované bavlnené tričko s krátkym rukávom môže byť tiež skvelým darčekom pre zákazníkov resp. dodávatelia .  Darujte ho v tombole alebo v rámci nákupov či objednávok. Okrem toho môžu byť naše personalizované bavlnené tričká zahrnuté ako darček na privítanie pre vašich zamestnancov. A nechajte každého nosiť vašu značku!

Dámske tričká s krátkym rukávom


Váš dizajn na vašich reklamných tričkách s krátkym rukávom pre ženy. Nemáme len klasiku Basic bavlnené vzory tričiek s okrúhlym výstrihom, ak nie, môžete si dať potlač reklamné dámske tričká s krátkym rukávom s výstrihom do V, lodičkovým výstrihom alebo aj špecifické modely, pri ktorých má košeľa odhalené ramená. Máme aj reklamné tričká bez vypasovaného strihu a s hadicovou tkaninou pre jednoduchšiu potlač vašej reklamy. Modely reklamných tričiek s krátkym rukávom pre ženy sa od ostatných odlišujú tvarom, ktorý umožňuje ich obsadenie v páse a na bokoch.

Bavlnené tričko s krátkym rukávom pre mužov


Existujú špeciálne tričká unisex s krátkym rukávom a vysokou hmotnosťou, ktoré sa široko používajú na potlač dizajnov sieťotlačou, ktorá vyžaduje niekoľko vrstiev atramentu, pretože vzhľadom na hrúbku veľmi dobre vydržia niekoľko prechodov. bavlnená tkanina. Ak sa radšej rozhodnete pre základnejšie košele s krátkym rukávom, môžete ich použiť s nižšou hmotnosťou a použiť ich na špecifické účely, ako sú promócie alebo večierky. S naším online katalógom je veľmi jednoduché objednať si vlastné pánske tričká s krátkym rukávom. Na želanie máme aj unisex modely.

Personalizované detské tričká s krátkym rukávom


V našej ponuke reklamných tričiek s krátkym rukávom pre chlapcov nájdete široká škála veľkostí Akcie pre všetky vekové kategórie: od tričiek pre bábätká až po 16-ročné chlapčenské tričká Vyberte si ten, ktorý sa vám páči najviac spomedzi našich modelov reklamných tričiek pre dievčatá s vypasovaným strihom po pás, výstrih do V alebo okrúhly výstrih, v jednofarebných a kombinovaných farbách, na vytvorenie reklamného trička, ktoré bude ladiť s farbami vášho dizajnu alebo loga. Navyše, aby športovali a nezanedbávali pohodlie bavlny, môžete sa rozhodnúť pre modely detských reklamných tričiek.

Často kladené otázky o Tričká s krátkym rukávom

Koľko veľkostí tričiek s krátkym rukávom ponúkate?

V Garrampe máme rôzne veľkosti tričiek s krátkym rukávom pre mužov a ženy. V prvom prípade sú naše personalizované pánske tričká s krátkym rukávom dostupné od veľkosti S až po XXXL, záleží od zvoleného modelu Na druhej strane, pri tomto type online dámskych tričiek máme pre vás veľkosti od XS po XXL (záleží aj od modelu). pozrite si nášho sprievodcu veľkosťami a uistite sa, že si objednáte správnu veľkosť. Nenechajte si ujsť svoje prispôsobené tričko s krátkym rukávom! Okrem toho máme detské veľkosti: detské veľkosti od XS po XL.

Je možné potlačiť vlastné tričká s krátkym rukávom obojstranne?

Áno, samozrejme!  V Garrampe je možné vykonať obojstrannú potlač. Navyše je k dispozícii v akomkoľvek type trička s atramentovou potlačou, ktoré si vyberiete. Na čo čakáte, aby ste dostali svoje lacné personalizované tričká s krátkym rukávom? Na leto do fitka alebo jednoducho do módy.  Objavte výber prispôsobených tričiek s krátkym rukávom!

Existuje minimálne množstvo objednávky na prispôsobiteľné tričká s krátkym rukávom?

Premýšľate o objednávke pre svoju rodinu alebo najbližších priateľov? Neboj sa!  Minimálna objednávka Garrampy je 5 kusov. Získajte svoje prispôsobené tričká s krátkym rukávom online už teraz!

Z akého materiálu bude moje personalizované tričko s krátkym rukávom?

Hľadáte lacné vlastné tričká s krátkym rukávom? Garrampa je váš web! A máme pre vás skvelú správu: všetky naše tričká s krátkym rukávom na mieru s potlačou sú vyrobené z bavlny. Bavlna je prírodné vlákno, ľahké, hypoalergénne a odolné voči krčeniu.

Ako môžem vyprať svoje personalizované tričko s krátkym rukávom?

Máte šťastie: môžete použiť práčku, ale musí mať nízku teplotu. Odporúčame nezabudnúť košeľu prať naruby, aby sa potlač nepokazila. Okrem toho môžete použiť bielidlo bez obsahu chlóru.Treba podotknúť, že personalizované košele s krátkym rukávom sa nedajú zhodiť. Aby sa vaše tričko s krátkym rukávom udržalo ako nové, nežehlite oblasť tlače, kde sa nachádza grafika.