EUR

Lacné reklamné pláštenky a vetrovky

Filter  
Kategória  
Genero  
Colores  
Eco  
Marca  
 1. B&C 6
 2. Result 2
 3. ROLY 7
 4. Velilla 3
 5. Yoko 1
 6. WORKTEAM 1
 7. Premier 1
 8. SPLASHMACS 3
 9. Kariban 5
 10. Sol's 2
Envio  
Talla  
KID
SR
13-14
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
5XL
6XL
0
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-36 z 57

Stránka
 • You're currently reading page 1
 • Stránka 2
 • Stránka Nasledujúca
Nastaviť zostupný smer

Položky 1-36 z 57

Stránka
 • You're currently reading page 1
 • Stránka 2
 • Stránka Nasledujúca
Pršiplášte a vetrovky na prispôsobenie vašim logom, dostupné v rôznych modeloch a veľmi nápadných farbách.

Pršiplášte pre mužov, ženy a deti


Pršiplášte proti dažďu a najnepriaznivejším poveternostným situáciám. Náš tím vám prináša veľký katalóg izolačných odevov v množstve farieb, v podstate žiarivých a jasných, ideálnu podporu pre vašu značku v šedších dňoch, kde nepochybne zažiari. Ide o veľmi užitočné doplnky na všetky typy výletov, ktoré si ľudia zvyčajne nekupujú pre pohodlie, s ktorými pokryjete nevyhnutnú potrebu pri vystavení svojho loga.

Viacfarebná nepremokavá vetrovka


Naše vetrovky sú navrhnuté z tých najlepších materiálov, aby vám ponúkli oveľa viac ako obyčajný reklamný odev. Sú nevyhnutné v horách a sú ideálnym darčekom na jeseň alebo zimu, ak je vaša spoločnosť spojená s voľným časom, športom, turistikou atď.; Môžete ich rozdávať na športových podujatiach alebo hotelových veľtrhoch, vaši konkurenti budú prekvapení! Stavte na teplé oblečenie Garrampa a do dažďa a darujte svojim zákazníkom iný kúsok.

Často kladené otázky o Pršiplášte a vetrovky

Prečo kupovať vetrovky od spoločnosti Garrampa?

Garrampa je veľkoobchodný výrobca reklamného oblečenia, ktorý svoj reklamný textil upravuje na mieru priamo z výroby. V Garrampe nájdete rad K-Way® s vetrovkami, pončami, nepremokavými bundami s kapucňou alebo bez, pre mužov, ženy, deti , prispôsobiteľné lacné vetrovky pre firmy, združenia, školy, vetrolamy na želanie v malom alebo väčšom množstve.

Ako si môžem vybrať personalizáciu vetrovky?

Po výbere vašej vetrovky Garrampa navrhne personalizáciu vašej vetrovky s označením loga, fotografie alebo textu pomocou sieťotlače, výšivky alebo digitálnej tlače. Výber personalizácie sa uskutočňuje podľa zvolenej vetrovky, označenia vašej reklamy, jednej alebo viacerých farieb a prideleného rozpočtu.

Je možné objednať malé množstvo?

Garrampa Vám ponúka široký sortiment vetrolamov na objednávku v malom alebo veľkom množstve od 5 kusov, pre šport, pre cyklistov, peších turistov, bežcov, vetrolamy od veľkých značiek, ako sú B&C, Kariban, Result.