EUR

Kartónové a plastové poháre na odber Reklama

Filter  
Kategória  
Colores  
Eco  
Marca  
  1. XD Collection 2
  2. XD Design 4
Envio  
Naše kartónové a plastové poháre na reklamu predstavujú najpohodlnejší spôsob pitia kávy alebo akéhokoľvek typu nálevu. Ideálne pre kaviarne, bary, podniky alebo kongresy; keďže služba take away je čoraz žiadanejšia. Navyše je to forma priamej reklamy : všetci ľudia, ktorých váš zákazník na ulici prekročí, budú vedieť, kde kávu kúpili. Detailom pre vašich zamestnancov sa môžu stať aj naše personalizované take away okuliare: personalizované take away okuliare , vďaka ktorým bude vstup do kancelárie znesiteľnejší. Objavte lacné personalizované okuliare Garrampa vyrobené z rôznych materiálov: lepenka, oceľ, sklo, bambusové drevo, plast alebo nehrdzavejúca oceľ. Mnohé z nich, opakovane použiteľné materiály, po umytí.  A majte po ruke svoj prispôsobený pohár na kávu!

Reklama take away okuliare


Skoré zastavenie na kávu už nie je bežné. A vidíte to každý deň vo svojom bare, reštaurácii alebo kaviarni.  Rozlúčte sa s tými nudnými bielymi papierovými šálkami a vsaďte na prispôsobiteľné šálky na kávu, ktoré vám ponúkame od spoločnosti Garrampa. A určite poznáte slávnu franšízu s prispôsobenými šálkami na odoberanie, prečo to neurobíte rovnaké? Na čo čakáte pri výbere okuliarov na personalizáciu Máme všetky druhy kartónových a plastových reklamných okuliarov , do ktorých môžete zachytiť svoj dizajn alebo logo. Samozrejme nesmieme zabudnúť na naše ekologické sklá: zo skla, kovu alebo dreva; pripravené na opätovné použitie, koľkokrát chcete. V našom internetovom obchode máme širokú škálu modelov a farieb: prispôsobiteľné poháre na kávu v rôznych veľkostiach, malé aj veľké; Poháre skladacie, so slamkou, s rúčkou, dokonca aj so svetlom a tabuľou na napísanie vášho mena.  Noste svoju kávu a svoju značku štýlovo a bezpečne. Vstúpte na web, vyberte si personalizované reklamné sklo, ktoré sa vám najviac páči, a pošlite nám svoj návrh.

Šálky na kávu s viečkom a vaším logom


Váš personalizovaný pohár na vás čaká! Objavte svoj model medzi všetkými kartónovými a plastovými okuliarmi na reklamu, ktoré máme na Garrampe.  Poháre si môžete odniesť rôznymi spôsobmi. Pri tvorbe dizajnu je rozhodujúci materiál, z ktorého je nádoba na pitie vyrobená. Napríklad plastové poháre sú potlačené sieťotlačou v rôznych farbách, takže nosíte so sebou logo vašej spoločnosti atraktívnym spôsobom. Rovnako aj v metalizovaných sklách bude dizajn vykonaný laserom, ale nebojte sa! Všetky vaše pochybnosti vyrieši náš tím. Stačí nám poslať vašu otázku a my sa vám ozveme. Do skorého videnia!